1.Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie programu współpracy Gminy Święciechowa z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok.

2.Rozpoczęcie konsultacji od 18 października 2017 roku , a zakończenie 26 października 2017 roku.

3.Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie :pisemnej lub elektronicznej po przez składanie uwag i opinii do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego na stronie internetowej biuletynu Informacji Publicznej( bip.swieciechowa.pl - ogłoszenia i komunikaty

4.Uwagi i opinie do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego na stronie internetowej : bip swieciechowa.pl, należy zgłaszać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Urząd Gminy w Święciechowie, 64-115 Święciechowa, ul. Ułańska 4.


5.Upoważnionym pracownikiem odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest pełnomocnik ochrony informacji niejawnych Danuta Rolla.

 

Program do pobrania w załączniku.

TytułTypRozmiarDodany przez
Programdoc76.00 KBMagdalena Jaraczewska - Wieczorek
Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
wtorek, 17 październik 2017 14:39 Magdalena Jaraczewska - Wieczorek

Dziennik ustaw Monitor Polski Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Wielkopolskiego