1.Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie Rocznego Programu współpracy Gminy Święciechowa z organizacjami pozarządowymi na 2020 rok.

2.Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie od 14 października 2019 roku do 21 października 2019 roku.

3.Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie: pisemnej lub elektronicznej poprzez składanie uwag i opinii do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej ( bip.swieciechowa.pl - ogłoszenia i komunikaty)

4.Uwagi i opinie do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego na stronie internetowej: bip.swieciechowa.pl, należy zgłaszać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Urząd Gminy
w Święciechowie, 64-115 Święciechowa, ul. Ułańska 4.

5. Upoważnionym pracownikiem odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Inspektor ds. obronnych i działalności gospodarczej.

 

 

 

 

 

TytułTypRozmiarDodany przez
Projekt Uchwałydoc70.00 KBSandra Sztor
Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
poniedziałek, 14 październik 2019 14:37 Sandra Sztor
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 14 październik 2019 14:38 Sandra Sztor
Artykuł został zmieniony.
Usunięte załączniki
Dodane załączniki
poniedziałek, 14 październik 2019 14:39 Sandra Sztor

Dziennik ustaw Monitor Polski Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Wielkopolskiego