Dnia 18 sierpnia 2026 r. dodano informację, o której mowa w art. 222 ust. 5 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, tj. informację z otwarcia ofert.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zamawiający, Gmina Święciechowa, zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2029 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - ze zmianami) informuje, że na realizację zamówienia zamierza przeznaczyć 934 720,55 zł brutto.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 13 sierpnia 2026 r. dodano: Modyfikację nr 1 SWZ z 13.08.2026 r., zaktualizowany, obowiązujący: SWZ, załączniki do SWZ (Załącznik nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 11) oraz Ogłoszenie z 13.08.2026 r. o zmianie ogłoszenia z 31.07.2026 r. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/.

Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.

Link do postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-547ec873-3cbd-4a39-ad54-6d954c29ac83

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Zamówienie będzie dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027, Nazwa interwencji PS WPR: I.13.1WDR LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych

TytułTypRozmiarDodany przez
Ogłoszenie o zamówieniupdf140.87 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 1 do SWZpdf695.16 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 2 do SWZpdf624.81 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 3 do SWZpdf625.02 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 4 do SWZpdf402.97 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 5 do SWZpdf622.52 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 6 do SWZpdf285.82 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 7 do SWZpdf490.28 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 8 do SWZpdf809.37 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 9 do SWZxls45.50 KBKarolina Samelczak
Załącznik nr 10 do SWZ7z97.85 MBKarolina Samelczak
Załącznik nr 11 do SWZpdf525.00 KBKarolina Samelczak
Załączniki edytowalne7z72.06 KBKarolina Samelczak
Modyfikacja nr 1 SWZ z 13.08.2026 r.pdf291.17 KBKarolina Samelczak
SWZpdf627.44 KBKarolina Samelczak
Załączniki do SWZ 1-8 i 117z3.83 MBKarolina Samelczak
Ogłoszenie z 13.08.2026 r. o zmianie ogłoszenia z 31.07.2026 r.pdf40.59 KBKarolina Samelczak
Informacja o kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia - art. 222 ust. 4pdf177.56 KBKarolina Samelczak
Informacja, o której mowa w art. 222 ust. 5 ustawy PZPpdf193.95 KBKarolina Samelczak
Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
piątek, 31 lipiec 2026 12:05 Karolina Samelczak
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
czwartek, 13 sierpień 2026 15:02 Karolina Samelczak
Artykuł został zmieniony. czwartek, 13 sierpień 2026 15:03 Karolina Samelczak
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
wtorek, 18 sierpień 2026 10:04 Karolina Samelczak
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
wtorek, 18 sierpień 2026 14:49 Karolina Samelczak

Dziennik ustaw Monitor Polski Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Wielkopolskiego