1. Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie Rocznego Programu współpracy Gminy Święciechowa z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok.

2. Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie od 21 lipca 2023 roku do 28 lipca 2023 roku.

3. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie: pisemnej lub elektronicznej poprzez składanie uwag i opinii do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej ( bip.swieciechowa.pl - ogłoszenia i komunikaty).

4. Uwagi i opinie do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego na stronie internetowej: bip.swieciechowa.pl, należy zgłaszać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Urząd Gminy w Święciechowie, 64-115 Święciechowa, ul. Ułańska 4.

5. Upoważnionym pracownikiem odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych.

 

TytułTypRozmiarDodany przez
Projekt uchwałypdf300.59 KBSandra Sztor
Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
piątek, 21 lipiec 2023 15:10 Sandra Sztor

Dziennik ustaw Monitor Polski Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Wielkopolskiego